יוצרות שפה קלינאית תקשורת חולון

יוצרות שפה

מרכז טיפולי רב-תחומי

בתאל קשבי ילין

קלינאית תקשורת ומנהלת קליניקת "יוצרות שפה". בוגרת לימודי תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת אריאל. 

מאבחנת ומטפלת בפעוטות וילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי שפה, קשיי היגוי ודיספרקסיה וכן ילדים ובוגרים עם דחיקת לשון. נסיוני נרכש במסגרות ציבוריות (כגון כיתות תקשורת, גני עיכוב-מוטורי) וכן במסגרות פרטיות ומכונים העובדים בהסדר עם קופות החולים. 

מתמחה בעבודה עם אוכלוסיה על הרצף האוטיסטי בגילי גן, בית ספר יסודי ותיכון. נסיוני נרכש במסגרת עבודה במשרד החינוך בכיתות תקשורת, וכן במסגרת "העמותה לילדים בסיכון". מתמחה בעבודה עם ילדים ובני-נוער על הרצף האוטיסטי בתפקוד בינוני וגבוה, בין היתר בתחומי חשיבה חברתית וויסות רגשי. בעלת ניסיון בהעברת קבוצות כישורים חברתיים. 

 

 

           אירנה ברנובסקי עובדיה

קלינאית תקשורת ומנהלת קליניקת "יוצרות שפה". בוגרת לימודי תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת אריאל.

מאבחנת ומטפלת בפעוטות ובילדים בגיל הרך עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי שפה, דיספרקסיה היגוי ותקשורת.

 קלינאית תקשורת בגן תקשורת של ה"עמותה לילדים בסיכון"- מתמחה בטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי בגילי 3-6 שנים.

בעבר קלינאית תקשורת במחלקת שיקום בבית חולים "איכילוב"- טיפול בהפרעות בליעה, דיסארטריה, אפרקסיה ואפזיה במבוגרים לאחר שבץ מוחי ופגיעות ראש. 

 

קלינאיות תקשורת

דבורה עידו

בוגרת תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, המכללה האקדמית הדסה, ירושלים.

קלינאית תקשורת בגן שיקומי. מאבחנת ומטפלת בילדים עם עיכוב התפתחות, קשיי שפה, קשיי היגוי ודיספרקסיה, גמגום וסלקטיב מיוטיזם. הניסיון הקליני נרכש בין היתר במסגרות ציבוריות כגון התפתחות הילד- קופת חולים מאוחדת, וכן בבית החולים "איכילוב" במחלקת אשפוז יום. קלינאית תקשורת בקליניקת"יוצרות שפה", מטפלת בילדים בגיל הרך וגילי בית-ספר עם קשיי שפה, דיבור והיגוי. 

רינתה נודלמן

בוגרת תואר ראשון (B.A) וסטודנטית לתואר שני (M.A)  בחוג להפרעות בתקשורת ממכללת הדסה, ירושלים. בעלת ניסיון רב באבחון וטיפול של ליקוי שפה התפתחותי ועיכוב התפתחותי, קשיי היגוי, סלקטיב מיוטיזם ודחיקת לשון בילדים ובוגרים בגילאי 2 ומעלה. כל זאת  במסגרת עבודה במסגרות שונות של מכונים התפתחותיים, וגני חנ"מ. בנוסף, עובדת בתחום שיקום מבוגרים עם לקויות נרכשות (אפזיה) לאחר אירוע מוחי או טראומה, כמו לקות שפתית (אפזיה), לקות מוטורית בדיבור (דיסארתריה), לקות בתכנון הדיבור (אפרקסיה). זאת במסגרת עבודה בבית חולים שיקומי גריאטרי בבת ים, "בית בלב". קלינאית תקשורת בקליניקת "יוצרות שפה",מאבחנת ומטפלת בילדים בגיל הרך ובגילי בית-ספר עם קשיי שפה, לקות שמיעה וקשיי היגוי. קלינאית תקשורת בקליניקת"יוצרות שפה", מאבחנת ומטפלת בילדים ובוגרים עם קשיי שפה, עיכוב התפתחותי וקשיי היגוי. 

שירן שרון

 בוגרת תואר ראשון B.A בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת חיפה. קלינאית תקשורת בבית חולים אסף הרופא- במעון השיקומי (גילאי 0.6-3) ובמכון להתפתחות הילד. קלינאית בגן תקשורת של "העמותה לילדים בסיכון" בגילאי 3-6 שנים. מטפלת בפעוטות וילדים עם לקויות שפה ודיבור, לקויות מורכבות/ תסמונות ובילדים על הרצף האוטיסטי. קלינאית תקשורת בקליניקת "יוצרות שפה", מטפלת בילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי תקשורת, שפה והיגוי.  

מור זנזורי

בוגרת תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, הקריה האקדמית אונו. מתמחה בטיפול בילדים בגיל הרך עם קשיי שפה והיגוי. מטפלת מוסמכת בשיטת Prompt (שיטת טיפול בדיבור מבוססת מגע). קלינאית תקשורת במעונות השיקומיים של "עזר מציון"- מתמחה בטיפול בפעוטות וילדים עם לקויות מורכבות, קשיי שפה ודיבור, קשיי אכילה ותת"ח (כגון: אייפד, מערכת מיקוד מבט וכד'). בעבר, קלינאית תקשורת ביחידה ההתפתחותית לגיל הרך ובבית ספר לחינוך מיוחד. כיום, קלינאית תקשורת בקליניקת "יוצרות שפה", מטפלת בילדים בגיל הרך עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי שפה והיגוי.

info@mysite.com

Tel: 123-456-7890

          נטלי חורשידי

בוגרת תואר ראשון (B.A) וסטודנטית לתואר שני (M.A) בחוג להפרעות בתקשורת באוניברסיטת תל אביב. קלינאית תקשורת במעונות יום שיקומיים של "עזר מציון"- מתמחה בטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי בגילאי 0-3 שנים בעלי קשיי תקשורת, קשיי אכילה והתאמת תת"ח. קלינאית תקשורת במרכז הרפואי רבין (בית חולים בלינסון)- מתמחה בהפרעות בליעה, דיסארתריה, טיפולי קול תוך התמקצעות בטיפולי קול לחולי פרקינסון. קלינאית תקשורת במרכז "יוצרות שפה", מטפלת בילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי תקשורת, שפה והיגוי.
 

טל נעמן

בוגרת תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, המכללה האקדמית אונו. כיום לומדת לתואר שני במגמת חינוך מיוחד עם התמחות באוטיזם באוניברסיטת בר אילן. קלינאית תקשורת במשרד החינוך בגן תקשורת- מתמחה בטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי בגילי 3-6, ובגן עיכוב התפתחותי, גילי 3-6. קלינאית תקשורת בקליניקת "יוצרות שפה", מטפלת בילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי תקשורת, שפה והיגוי. 

טל עמית

בוגרת תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת ת"א. 

קלינאית תקשורת בגני תקשורת של ה"עמותה לילדים בסיכון"-מתמחה בטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי בגילי הגן. בעבר, קלינאית תקשורת ביחידה התפתחותית של המרכז לגיל הרך, טיפול בילדים בגיל הרך עם קשיי תקשורת, שפה והיגוי. קלינאית תקשורת בקליניקת "יוצרות שפה", מטפלת בילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי תקשורת, שפה והיגוי. 

עדי קניביץ'

בוגרת תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת תל אביב. קלינאית תקשורת במכון להתפתחות הילד ומבצעת בדיקות אודיולוגיות לילדים במכון שמיעה. מאבחנת ומטפלת בילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי תקשורת, שפה והיגוי. בעבר קלינאית תקשורת בגני התקשורת של עמותת "אלוט". קלינאית תקשורת בקליניקת "יוצרות שפה" מטפלת בילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי תקשורת, שפה והיגוי.
 

יערה לוי

בוגרת תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, המכללה האקדמית הדסה, ירושלים. מתמחה בטיפול בפעוטות וילדים עם לקויות שפה ודיבור, לקויות מורכבות/ תסמונות ותת״ח (מחשב תקשורת/ אייפד עם תוכנת Grid 3/ Touch-Chat, מערכות מיקוד מבט ופלטים קוליים). קלינאית תקשורת במעון שיקומי  (גילי 0:6-3) של ״עזר מציון״ ובגנים לילדים עם מוגבלות שכלית התפתחותית במשרד החינוך. בעבר קלינאית תקשורת בבית ספר לילדים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ולקות תקשורת, ביחידה ההתפתחותית של האגף לגיל הרך ברחובות, ובבית הספר של ״בית איזי שפירא״.

הלל בורדוביץ

בוגר תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת אריאל. קלינאי תקשורת במרכז "יוצרות שפה" ובמרכז "גוונים" לגיל הרך, מטפל בפעוטות ובילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי שפה והיגוי. 
 

שירה זאכי

בוגרת תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת תל אביב. סטודנטית לתואר שני (M.A) בחוג לחינוך מיוחד עם התמחות באוטיזם באוניברסיטת בר אילן. מתמחה בטיפול בילדים עם לקויות שפה ודיבור ובילדים על הספקטרום האוטיסטי בגילאי גן, בית ספר יסודי ותיכון. במהלך השנים, עבדתי במסגרות שונות לילדים על הרצף האוטיסטי ולילדים עם לקויות שפה ולמידה. כמו כן, בשנתיים האחרונות הדרכתי קלינאיות תקשורת במסגרת משרד החינוך. בעבר, קלינאית תקשורת במרכז טיפולי שמתמחה בטיפול בילדים בלקויות מורכבות.
 

עדי אלמקייס

בוגרת תואר ראשון B.A בחוג להפרעות בתקשורת, אוניברסיטת חיפה. קלינאית תקשורת בחטיבת הגיל הרך בבית מיחא תל-אביב, מסגרת חינוכית-שיקומית לתינוקות וילדים עם ירידה בשמיעה. קלינאית תקשורת בקליניקה הדיגיטלית "פופינס" מטפלת בילדים עם קשיי שפה, דיבור והיגוי. קלינאית תקשורת במרכז "יוצרות שפה", מטפלת בפעוטות וילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיי שפה, דיבור והיגוי.

הלן עירוני

בוגרת תואר ראשון (B.A) בחוג להפרעות בתקשורת, המכללה האקדמית הדסה, ירושלים. קלינאית תקשורת ביחידה להתפתחות הילד ובגני תקשורת של "העמותה לילדים בסיכון". מאבחנת ומטפלת בילדים ען קשיי תקשורת, שפה, עיכוב התפתחותי, אפרקסיה והיגוי. בעלת ניסיון בהעברת קבוצות הכנה לכיתה א' וקבוצות לפיתוח מיומנויות חברתיות. בעלת הכשרה לליווי התפתחותי-בריאותי לתינוקות. קלינאית תקשורת במרכז "יוצרות שפה", מטפלת בילדים עם קשיי תקשורת, עיכוב התפתחותי כללי, שפה והיגוי.

נעמה רינת

בוגרת תואר ראשון (B.O.T) בריפוי בעיסוק בבית הספר לריפוי בעיסוק של האוניברסיטה העברית והדסה. מרפאה בעיסוק בגני תקשורת של העמותה לילדים בסיכון- מתמחה בעבודה עם ילדים על הרצף האוטיסטי בגילאי הגן. בעבר, מרפאה בעיסוק במעון תקשורת, במכון להתפתחות הילד של קופת חולים כללית ובמכון "סימני קשר" במודל טיפולי ייחודי המבוסס על מודל הDIR. בעלת ניסיון רב בעבודה טיפולית עם ילדים בעלי קשיים התפתחותיים שונים, כולל סרבול מוטורי, ליקויים בויסות החושי-רגשי, קשיי קשב והפרעה בתקשורת (ASD), כולל טיפולים פרטניים, קבוצתיים והדרכות הורים.

נועה וייצר

בוגרת תואר ראשון (B.O.T) בריפוי בעיסוק,  הקריה האקדמית אונו. מרפאה בעיסוק במעונות יום שיקומיים- רב נכותי ותקשורתי של "עזר מציון" לגילאי 0-3 שנים. בעבר, מרפאה בעיסוק במכון להתפתחות הילד, קופת חולים "כללית". כיום, מרפאה בעיסוק במרכז "יוצרות שפה", מטפלת בפעוטות וילדים בגיל הרך עם עיכוב התפתחותי כללי וקשיי תקשורת.

זהר שדה

בוגרת תואר ראשון (B.O.T) בחוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב. מרפאה בעיסוק בגן שפתי מטפלת בילדים עם עיכוב התפתחותי כללי, קשיים במוטוריקה עדינה וגסה, קשיי קשב וריכוז וקשיים במיומנויות חברתיות. בעלת ניסיון קליני קודם בגן תקשורת ובעבודה עם ילדים ומתבגרים על הרצף האוטיסטי- עבודה על שיפור מיומנויות יומיום ואסטרטגיות ביצוע.

מרפאות בעיסוק

מטפלות רגשיות

עדי זוארץ

מטפלת באומנות, בוגרת תואר שני (M.A) במכללה האקדמית לחברה ואומנויות במסלול לתרפיה באומנות חזותית. מתמחה בטיפול פרטני וקבוצתי בילדים ובנוער, וכן בהדרכות הורים. בעלת ניסיון רב בתחום הטיפול במערכת החינוך, גני ילדים, חינוך מיוחד (ASD), עבודה בפנימייה עם ילדים ונוער בסיכון והנחיית קבוצות פוטותרפיה. הטיפול מיועד להפרעות קשב וריכוז, קשיים רגשיים וחברתיים, קשיי למידה, דיכאון וחרדה, בעלי מוגבלויות פיזיות, בעיות דימוי עצמי ומצבים משפחתיים סבוכים.

דנה דניאל דאר

מטפלת רגשית בהבעה ויצירה. בוגרת תואר טיפול באומנויות- ביבליותרפיה (B.A) ומדעי ההתנהגות במסלול פסיכולוגיה (M.A). בעלת ניסיון של 9 שנים בעבודה עם ילדים ומתבגרים. עובדת כתרפיסטית במסגרת משרד החינוך (ASD) ובמסגרות פרטיות. מטרת הטיפול הרגשי- יצירת קשר בינאישי בו יוכלו הילד/ה להביע את עולם הפנימי ורגשותיהם באמצעות יצירה, משחק ושיח. הטיפול עבור ילדים ובני נוער עם קשיים רגשיים, כגון- חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, קשיים חברתיים, קושי בהבעת רגשות ועוד. 

טיפול קלינאית תקשורת • ריפוי בעיסוק • טיפול רגשי