יוצרות שפה קלינאית תקשורת חולון

יוצרות שפה

מרכז טיפולי רב-תחומי

ערכת "צלילים ודיסקיות" לפיתוח מודעות פונולוגית-

עכשיו במחיר היכרות

3.25.2019

הכנת סלט ירקות היא רוטינה שכיחה כמעט בכל בית ישראלי.. הפעם גם הילדים הולכים לקחת חלק פעיל בהכנת הארוחה והפעילות מלווה במדריך מאויר מתוק במיוחד שממחיש את שלבי התהליך! 

פעילויות יום-יומיות שגרתיות, הכוללות רצף פעולות הקשורות והמשכיות אחת לשנייה מאפשרות מצע מוכר וחוזר ללמי...

12.22.2017

ילדים אוהבים מכוניות! הן מגיעות בגדלים שונים, בצבעים מגוונים ופשוט כיף להסיע אותן.. ילדים רבים מגיעים אלינו לקליניקה ופעם אחר פעם  מבקשים שניקח אל חדר הטיפול את ארגז כלי התחבורה. 

בניסיון ליצור פעילות מלהיבה ומעוררת מוטיבציה, ומתוך רצון להתחבר לתחום העניין של...

11.10.2017

אחד הדברים האהובים עלינו בעבודה עם ילדים, הוא שאומנם הילדים חושבים ולומדים במהלך הטיפולים- אולם אנחנו מפעילות את הראש לא פחות!

העבודה עם ילדים לא פעם מצריכה מאיתנו לחשוב ולנסות ולמצוא דרכים לעניין, לסקרן ולהפתיע.. לפעמים הפעילויות הכי מוצלחות ומהנות נולדות כתוצאה מבחירו...

10.18.2017

אהבתם את ערכת הכריכים מלבד? יש לנו עבורכם הפתעה חדשה מה"מטבח" של יוצרות שפה!
ערכת פסטה מלבד!🍝🍝🍝

הערכה מהנה במיוחד, נתפרה בעבודת יד ותהפוך כל משחק במטבח לחוויה יוצאת דופן!

הערכה מכילה מספר סוגים של פסטה: פטוצ'יני, פנה, פרפלה (פפיון) וכן רוטב עגבניות, כדורי בשר, עלי תבל...

10.7.2017

תקופת החגים בשיאה, רובנו יצאנו לחופשה ארוכה מהרגיל, מזג האוויר לטובתנו ויש לנו את כל הסיבות לצאת לטיול משפחתי בארצנו היפה והקטנטונת.

אז בין אם החלטנו לנסוע צפונה או דרומה, הדרך אל היעד יכולה להיות ארוכה.. אולי הוויז בדיוק מבשר על פקקים לא צפויים, פתאום חייבים לעצור בתח...

9.27.2017

בוקר.. בזמן הקצר הזה שבין ההתעוררות ופקיחת העיניים לבין הרגע בו יוצאים מהבית לעוד יום ארוך- צריך להספיק לא מעט דברים! אז אומנם בתור אנשים בוגרים כבר סיגלנו לנו הרגלים ורצף התארגנות יעיל ביותר (יש כאלו שפותחים מיד בהרתחת המים לקפה, לניצול יעיל של הזמן החולף בעת צחצוח הש...

9.25.2017

לכל אחד מאיתנו יש  זיכרון ילדות שקשור לספרים. בין אם זה ספר שאהבנו כל כך שנהגנו להחביא מתחת לכרית בלילה, בין אם זה הזיכרון של הספר שליווה אותנו שנים, ולמרות הקרעים וכתמי השוקולד המשיך ללוות אותנו שנים ארוכות. לחלקנו זיכרונות הקשורים לאנשים אהובים, למשל זיכרון מסבתא שהק...

8.10.2017

ילדים רוכשים עשרות אלפי מילים חדשות בשנות חייהם הראשונות. הם רוכשים שמות עצם, פעלים, תארים ומושגים שונים. בין המושגים- מושגי כמות, מושגי זמן וכן מושגים הקשורים למראה- מושגי צורה, מושגי כמות וכן צבעים.

הרכישה של צבעים היא מורכבת יחסית משום שבניגוד לשמות עצם- מושג הצבע ה...

Please reload

בואו נהנה יחד ברשת

Please reload

פוסטים שלא כדאי לפספס

ניתן להזמין ערכות דרך טופס "צור קשר"

אנחנו, בתאל ילין ואירנה עובדיה, קלינאיות תקשורת מוסמכות בעלות ניסיון בעבודה עם ילדים ובני נוער עם קשיי שפה, תקשורת ודיבור.
במרכז שלנו "יוצרות שפה" שנמצא בלב שכונה שקטה בחולון, תוכלו לקבל מענה אבחוני וטיפולי במגוון תחומי התפתחות על ידי צוות מטפלות מקצועי ומנוסה. במרכז "יוצרות שפה" ניתן לקבל טיפול קלינאית תקשורת, טיפולי ריפוי בעיסוק וטיפול רגשי.
הקמנו את הבלוג "יוצרות שפה" על מנת לשתף אתכם- הורים, מחנכים ומטפלים ברעיונות יצירתיים מחדר הטיפולים ובמידע לקידום השפה, התקשורת והדיבור של הילדים. 

קבלו הצצה לחדר הטיפולים

באינסטגרם שלנו

נשמח לשמוע מכם-

תגיות:

טיפול קלינאית תקשורת • ריפוי בעיסוק • טיפול רגשי